Bildirimler - TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
Güncel E-Ticaret Paketlerimiz Yayında. DEMO ve Detaylar için TIKLAYINIZ!
TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
Çağrı Merkezi
Tüm Bildirimler
📱 TQDİ Android Mobil Uygulamamız..
26 Nisan 2022, 19:17

Değerli Müşterilerimiz

Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. Aynı zamanda kullanıcıların mobil cihazlarıyla geçirdikleri vakit de her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar mobil cihazlarda geçirdikleri vaktin önemli bir kısmını da mobil uygulamaları kullanarak geçiriyor. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor. TELEQOİX ekibi olarak mobil uygulamamızı siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız. 

Mobil uygulama üzerinden, Hizmetlerinizi yönetebilir, bize ticket ile ulaşabilir ödemelerinizi rahatlıkla yapabilir ve hizmetlerinizle ilgili adımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama olarak sadece Android sürümünü aktif ettik ilerleyen süreçlerde İOS alt yapısı ile müşteri kontrol paneli uygulamamızı kullanabileceksiniz.


ANDROİD uygulama indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tqo.app&hl=tr&gl=TR 


Saygılarımızla,
www.tqdi.net 

7 Gün 24 Saat Hizmet
Siparişleriniz 24 saatte teslim
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade