E-Ticaret Hosting - TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
Güncel E-Ticaret Paketlerimiz Yayında. DEMO ve Detaylar için TIKLAYINIZ!
TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
Çağrı Merkezi
E-Ticaret Hosting 1
Kurumsal E-Ticaret
640.00 TL
YILLIK
1 Adet Web Sitesi
Özel Dedicated IP Adresi
10 GB SSD Disk Alanı
200 GB Trafik
5 Adet E-posta
Plesk Kontrol Paneli
E-Ticaret Hosting 2
Kurumsal E-Ticaret
700.00 TL
YILLIK
3 Adet Web Sitesi
Özel Dedicated IP Adresi
20 GB SSD Disk Alanı
Limitsiz Trafik
15 Adet E-posta
Plesk Kontrol Paneli
E-Ticaret Hosting 3
Kurumsal E-Ticaret
756.00 TL
YILLIK
5 Adet Web Sitesi
Özel Dedicated IP Adresi
Limitsiz SSD Disk Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz E-posta
Plesk Kontrol Paneli
E-Ticaret Hosting Pro
Kurumsal E-Ticaret
1,000.00 TL
YILLIK
Özel Dedicated IP Adresi
Limitsiz SSD Disk Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz E-posta
8 GB RAM
Plesk Kontrol Panel

Bulut Sunucu Kiralama Hızlı ve Sorunsuz Sunucularla Tanışın

TQDİ DATACENTER LLC. 'un üstün bulut teknolojisine sahip sunucularıyla web sitelerinizin ihtiyaç duyacağı gücü sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Düşük kaynaklı ve paylaşımlı sunucu veya hosting paketlerinin işinizi yavaşlatmasına izin vermeyin!

Hemen bugün bulut sunucunuzu kiralayarak, ziyaretçilerinize en yüksek performans ve en iyi deneyimi sunun.

Üstelik işletim sistemini de (Centos / Ubuntu / Windows) kendiniz seçerek bütçenize özel kendi bulut sunucunuzu oluşturabilirsiniz!

 

3 Kata Kadar Daha Hızlı

E5 işlemcili sunucular i5 işlemcili sunuculara göre 2.75 kat daha hızlı çalışmaktadır. Bu neredeyse tek işlemci ile 3 işlemci kapasitesine sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu şekilde tek bir işlemci ile çok daha fazla güce ve verimliliğe sahip olur, işlemci başına ödeyeceğiniz lisans maliyetlerini düşürebilirsiniz.


Her HP sunucuda ücretsiz HP P410 Donanımsal RAID kart ve üzerinde 1GB disk cache

TQDİ DATANCETER LLC. için yüksek kaliteli bir hizmet sunmak birinci öncelik. Kurumsal kiralık sunucunuzda en iyi disk güvenliği ve disk performansı için size endüstrideki en iyi donanımsal RAID kart olan HP P410 (1.700 TL değerinde) donanımını ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm HP P410 RAID kontrol kartlarında ayrıca 1GB Flash Yedeklemeli Disk Cache bulunmakta ve bu sayede kurumsal SATA disk kullansanız dahi yüksek disk performansı elde edersiniz.

Cloud Server Kiralama

En İyi Fiyatlar, En Yenilikçi Çözümler
 

Cloud Server Kiralama hizmeti aldığınızda Türkiye'nin en gelişmiş veri merkezinde bulunan sunucularımızda web siteleriniz için en iyi performansı da satın almış olursunuz.

Cloud Server kiralama hizmeti kapsamında verilerinizi 7/24 güvende tutabileceğiniz yedekleme altyapısı ile özelleştirilebilir cloud sunucu konfigürasyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabilir, bütçenizi daha verimli yöneterek istediğiniz özellikleri ekleyebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz işletim sistemini tercih edebileceğiniz gibi, cPanel, Plesk veya Centos Web Panel gibi Yönetim panellirini de tercih ederek sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz.

 

Neden TQDİ DATACENTER LLC VDS Sunucuları?

TQDİ DATACENTER LLC VDS Sunucular, yüksek performanslı ve yüksek kaynak (CPU, RAM, trafik, depolama alanı) kullanımı sunan, Türkcell’in veri merkezinde TQDİ DATACENTER LLC’un kendisine ait alanda bulunan en yeni işlemcilere sahip özel sunucular sayesinde müşterilerine VDS kiralama hizmetini sağlamaktadır.

En güvenli VDS sunucu hizmetini sunan TQDİ DATACENTER LLC ile projelerinizi Türkiye’nin en güvenli sunucularında barındırın!

 
Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?
Evet, kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımı ile e-posta hesaplarınızı oluşturabilir , FTP şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.
Yedekleme Hizmetiniz Var mı?
İşletmelerin verilerinin önemini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple; Kurumsal müşterilerimiz için Haftalık yedekleme hizmetini standart olarak (e-mailler hariç) sunmaktayız. Yaşayacağınız veri kayıpları gibi olumsuz durumlar için ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet sayesinde daha güvende ve içiniz rahat olacaktır.
Bulut Sunucu (Cloud Server) Nedir?
Bulut sunucular, fiziksel sunucular üzerinde çeşitli sanallaştırma teknolojilerini kullanarak oluşturulan kiralık sunuculardır. Bu sayede fiziksel bir sunucu üzerinde birden fazla bulut sunucu oluşturulabilir ve bu sunuculara fiziksel sunucunun CPU, RAM ve depolama alanı gibi kaynakları paylaştırılarak birden fazla kullanıcın bir sunucuda barınması sağlanabilir. Ayrıca yine özel yazılımlar yardımı ile bu paylaştırılan alanlar birbirinden izole edilerek, veri güvenliği ve performans sorunları yaşanması önlenir. Bulut sunucu kiralamak için yine kendi bütçenize uygun kaynakları seçip özel bulut sunucunuzu oluşturabilirsiniz.
Hosting Nedir?
Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür.
Data Center Nedir ?
Veri merkezi, bilgisayar sistemleri ile telekomünikasyon ve veri ambarı sistemleri gibi ek sistemleri barındıran bir tesistir. Sunucu odası veya sistem odası olarak da adlandırılan bu tesisler işletmelere ait sunucu ve veri ambarlarının bulunduğu alanlardır.
VPS ile VDS arasında ki farklar nelerdir?
VPS hizmetlerimiz izole olarak aynı çekirdek üzerinden, paylaşımlı şekilde sağlanmakta ve daha az maliyet sunamktadır. VDS hizmetlerimiz dedike olarak kaynaklar ayrılarak size fiziksel sunucu gibi ayrıcalık sunmaktadır.
VPS veya VDS Sunucu Nedir?
Sanal sunucular, ana sunucunun sistem kaynaklarının (işlemci, ram bellek, disk, internet gibi) bir sanallaştırma yazılımı aracılığıyla bölümlendirilip paylaştırılması ile elde edilen sunuculardır.
Linux Hosting Teknik Destek Nasıl Verilir?
Bilişim sektöründe teknik desteğe ihtiyaç duymanız son derece normaldir. Bu anlamda sizlere teknik destek sağlayacak olan ekibimiz her zaman sizin için hazır bulunur. Bireysel web hosting hizmetimizde her an teknik desteğe ulaşabilirsiniz.
Nasıl Ödeme Yapabilirim ?
Değerli misafirlerimiz, Ürün Kontrol paneli üzerinden satın alımlarınızı Kredi kartı veya Banka Havalesi olarak işlem yapabilirsiniz. Hizmetinizi sepete eklediğiniz zaman ilerleyen adımlarda siparişiniz faturalandırılır ve ödemenizi kolaylıkla yapabileceğiniz ekrana yönlendirilirsiniz!
Reseller Nedir?
Reseller, kiralamış olduğunuz webalanı, trafik ve sunucu kaynaklrını başka sitelere de kullandırabilmenizi (veya satabilmenizi) sağlayan web hosting türüdür. Reseller hosting ile birden fazla site barındırabilirsiniz. Her site için ayrı hosting paneli olacak ve böylece sizde müşterinize hosting paneli verebileceksiniz. Çok fazla sitesi bulunan kişi veya kuruluşlar için uygundur. Windows ve linux sunucular reseller hosting için uygundur. Reseller hosting, türkçe olarak bayi hosting (toplu site barındırma) olarak isimlendirilir. Reseller hizmeti toplu hosting alımı olarak sayılabilir. Fiyatı çok daha uyguna gelmektedir. Bayi panelinden açılan hosting paketlerine istediğiniz gibi şifre koyabilir daha sonra değiştirebilirsiniz. Kendinize özel hosting paketleri hazırlayıp düzenli bir şekilde paket özelliklerine göre gruplandırma yapabilirsiniz. Reseller hizmetinde sunucu yönetimi webkur çalışanları tarafından yapıldığı için sunucu yönetimi ile ilgili ek bir yükünüz olmaz. Her bir hosting hesabı için default olarak %100 cpu kullanım hakkı verilmektedir. devamlı olarak %100 cpu kullanan siteler sunucuda diğer sitelerin yavaşlamasını engellemek için gerektiğinde %25 olarak limitlendirilmektedir.
7 Gün 24 Saat Hizmet
Siparişleriniz 24 saatte teslim
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade