Hakkımızda - TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
Güncel E-Ticaret Paketlerimiz Yayında. DEMO ve Detaylar için TIKLAYINIZ!
TELEQOİX - TQDİ Datacenter İnterconnection LLC | Web Hosting, Dedicated Sunucu, Kurumsal E-ticaret, Kurumsal Hizmetler
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

Değerli İş ortaklarımız,

Almanya merkezli Türkiye’de bayi olarak hizmet vermektedir. TELEQOİX LLC Alt yapı hizmetlerini Almanya'dan alıp Türkiye yatırım yapmış olan köklü Data center, web tasarim ve reklam sirketlerindendir. Hizmetlerimiz direkt kurumsal müsterilerimize hitap etmektedir. Data center ve Software hizmetlerimiz ile sirketinizin internete tasıyarak gelismesini saglamaktir. 


Vizyon

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her şirketin web tasarim firması olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir web tasarim şirketinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider Web tasarim şirketi olmaktır.


Misyon

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla İnce Hayaller , liderlik , öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Türkiye'ye duyduğumuz güvenle uygulamakta oldugumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Gurubumuz ; yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı , büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı , ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Hizmet Sürecimiz;
- Analiz: Web tasarım süreçlerimizin temeli analizdir. Markanızı, beklentilerinizi ve hedeflerinizi önce sizden dinleriz. Ardından sektörüzün analizini yaparak size en doğru web sitesini hayata geçirmek için önerilerimizi sunarız.

- Site Haritası: Analizimizin ardından web sitenizin içerisinde yer alacak başlıkları içeren site haritamızı size sunarız. Site haritamızda içerik başlıklarının yanı sıra bulunacak iletişim formları, sosyal medya hesapları gibi detaylara da yer vermekteyiz.

- Tasarım: Site haritası onayınızla tasarım ekibimiz kurumsal çizgilerinize ve beklentilerinize uygun şekilde tasarım çalışmasına hayat verir.

- Yazılım: Tasarım onayınızla web sitenizin kodlamasına başlarız. Bu aşamada arama motorlarının beklentilerine, kullanıcı deneyimine ve mobil uyumluluğa öncelikli temiz bir kodlama çıkmasını temel ilke olarak ele alırız.

- Test: Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte öncelikli olarak test alanımızda web sitenizi yayınlarız. Bu aşamada gerekli güncellemeler ve değişikleri tamamlayarak alan adınızda yayına hazır hale getiririz.

- Yayın: Test yayınındaki web sitenizi onayınızla birlikte alan adınız üzerinde web sitenizi yayına alırız. Yayın aşamasıyla birlikte tüm testleri tamamlar ve yönetim panelini teslim ederiz.

- Teknik Destek: Web sitenizi yayına almakla işimiz bitmiyor. İhtiyaç duyacağınız tüm güncelleme talepleri için size destek vermek için buradayız.


Her hizmetlerde fatura kesilip %18 KDV bedeli ile hizmet sağlanacak.

Hizmetler;
Datacenter Hizmetleri
Hosting ve Domain
VPS ve VDS
Dedicated Server
Kurumsal E-posta
Marka Patent Tescil
Kurumsal Yazılım
E-Ticaret Servisleri

 

Firma ticari bilgileri ve Sorunlu Kişiler;
Ticari Ünvan: TQDİ-TELEQOİX CONNECTİON DATACENTER SERVİCES LLC
Vergi Dairesi ve No: MENDERES/993058602
Sorumlu Kişi: A.YÜKSEL
Adres: Folkart Towers, Adalet, Manas Blv. Yanyolu No:47, 35530 Bayraklı/İzmir (Ofis adresi)
BTK Ticari Faliyet belgesi;
https://www.btk.gov.tr/ticari-amacli...%20Y%C3%9CKSEL

 

Marka Logo ve Hizmet Tanımları;

teleqoix.com Datacenter Hizmetleri


maagaza.com E-Ticaret ve Kurumsal Servis Hizmetleri


veca.tech Dubai Digital Services

7 Gün 24 Saat Hizmet
Siparişleriniz 24 saatte teslim
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade