Siz Hayal Edin Biz Tasarlayalım...

Aradığınız Tüm Yazılım İhtiyaçlarınıza Çözüm Buluyoruz..

HTML PHP, CSS, Kurumsal ve Bireysel Çözümler TQO ‘da..

Biz Sİzi Arayalım !7 Gün 24 Saat 0850 500 50 85
Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Çözümleri

KULLANICI DOSTU BİR WEB SİTESİYLE RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN

Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır. Bu nedenle biz, web sitenizin markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz.

TQO – Software olarak tasarım ve yazılım ekibimiz web sitenizi hazırlamadan önce markanız hakkında araştırma yapar, rakiplerinizi ve sektörü inceler. Bu araştırma ve incelemelerden elde edeceği verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile birleştirerek markanıza uygun bir konseptte web sitenizi tasarlar. Web sitenizin tasarım açısından güçlü olmasına dikkat ederken kullanıcı dostu fonksiyonlara da sahip olmasına da özen gösterir. Siz müşterilerimize görsel açıdan gelişmiş, ilgi çekici, kullanılabilir ve ulaşılabilir web siteleri hazırlıyoruz.

Hemen İletişime Geçin...

Barındırma Çözümleri

Barındırma Çözümleri ile sayısı artan sunucularınızı yönetmekte zorlanmayacaksınız. TQO Sunucu Barındırma hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan enerji maliyetlerinizi azaltarak sunucularınızı barındırabilir, yüksek hızda güvenli erişim sağlayabilirsiniz. TQO sunucularınızın sürekli izlenmesini sağlayarak, raporlama hizmeti sunmakta, bu sayede iş sürekliliğiniz artmaktadır.

Sunucu barındırma için fiziksel ve profesyonel ortama ihtiyaç duyan
Enerji maliyetlerini azaltmak isteyen
İnternet erişiminde kesintiler yaşayan ve uygulamalarını etkin kullanamayan
Hizmetlerini kendi kriterlerine göre ölçeklemek isteyen
Altyapı yönetiminde istihdam etmeksizin deneyimli ve uzman bir ekibe ihtiyaç duyan
Uygulamalarını müşterilerinin ihtiyaç duyduğu yüksek performans seviyesinde çalıştırmayı hedefleyen
Donanımını en üst seviyede ve verimlilikte kullanmayı isteyen her kurum için idealdir.

Detaylar İçin Lütfen Bize Ulaşın!

Sizde Bu Hayal Dünyasında Yerinizi Alın...

TQO Software Dijital Çözümler, olarak uzmanlık alanımız olan web tasarım, web tabanlı yazılımlar ve mobil uygulama geliştirme projelerinde uygun fiyatlı çözümler üretmekteyiz. İster küçük ister büyük çaplı olsun üzerinde çalıştığımız her projeye ayrı bir önem veriyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için azami özen gösteriyoruz.

Bİzimle İletişime Geçin...

E-Tİcaret Seo ve Google Reklam Çözümleri

İşletmeniz veya dükkanınız sizin en değerli varlığınız. Bu varlığınızı en iyi şekilde büyütmek ve geliştirmek sizin elinizde. Bu olanağınızı kullanmanız için de potansiyel bazı büyüme yöntemleri de mevcuttur. İkinci bir dükkan veya şube açmak her zaman için mantıklı olabilir ancak bunun için elbette bir sermaye gerekir. Bu sermayeyi en iyi şekilde oluşturmadan önce yapabileceğiniz bir çok yöntem de mevcut. İşinizi büyütmek, geliştirmek ve daha da yaymak amacıyla e-ticarete atılmanız en doğru adım olacaktır.

E-ticaret kavram olarak internet üzerinden yapılan alışveriş faaliyetlerine denir. İnternet üzerinden yapılan alışveriş miktarları artık milyar TL seviyelerine ulaşmış durumda. Bu gibi büyük bir pazarda elbette sizin de yer almanız en mantıklısı olacaktır. Yükselen e-ticaret grafiği nedeniyle sıklıkla bir çok işletme e-ticaret altyapısı kurmaya başladı. Dijital ortamda var olmak, aynı zamanda bir çok olanağı da beraberinde getirir. Bunlar genel olarak: İşletmenizi yükseltir ve büyütür. Satış hacminizi artırır. Karlılık oranınız artar. Hiç ulaşamadığınız hedef kitlelere ulaşılır.

Bu gibi avantajlar sebebiyle hem fiziksel mağazanızı sıfırdan bir e-ticaret altyapısıyla güçlendirebilir, hem de sadece dijital ortamda e-ticaret sitesine sahip olarak satış yapabilirsiniz. Bulunduğunuz sektör ne olursa olsun kar etmek için dijital ortamda varlığınızı sürdürmek zorundasınız. Sadece bir internet sitesi markanızı tanıtabilir ancak satış yapmak için online kanallara da şans vermek gerekir. E ticaret siteleri her geçen gün kar marjlarını arttırmaktadır.

0850 500 5085
E-Tİcaret Seo ve Google Reklam Çözümleri

Çözüm Ortaklarımız :)

Sizde Hemen Bu Ayrıcalıklı Dünyalardan Yararlanın.