E-Ticaret Çözümleri
Buradasınız: Anasayfa / E-Ticaret Çözümleri
E-Ticaret Çözümleri

 Tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de e-ticaretin önlenemez bir yükselişi olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Çoğu insan bilgisayarlarından,   cep telefonlarından veya tabletlerinden e-ticaret siteleri yardımıyla ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünlerini müşterilerine   geleneksel yöntemlerle ulaştırmak yerine, dijital dünyaya ayak uydurarak e-ticareti seçen firmalar için özel e-ticaret   projeleri gerçekleştiriyoruz.

 Standart paket e-ticaret sistemlerinden en önemli farklı, firmanıza ve markanıza uygun bir e-ticaret tasarımına sahip oluyorsunuz.   Diğer  paket sistemlerde olduğu gibi yüksek aidat ödemeleri de bulunmuyor. TQO ile yapılmış e-ticaret projenizin tüm hakları ömür   boyu  size aittir. Dilerseniz teknik destek paketinden faydalanabilir veya sadece barındırma ücreti ve SSL sertifikası maaliyetlerini   ödeyerek sisteminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 Diğer tüm web tasarım ve yazılım işlerimizde olduğu gibi E-ticaret projelerimizde de e-ticaret sitenizi mobil uyumlu olarak   tasarlarız. Akıllı telefonlar, tabletler ve tüm mobil cihazlarda e-ticaret siteniz üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz.

 Ürünlerinizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha bulunabilir olması için gerekli olan arama motoru optimizasyonu özel   e-ticaret projelerimizde özen gösterdiğimiz bir işlemdir. Ürünlerinizi arama motoru robotlarınız iyi analiz ederek, doğru şekilde   okumasını  sağlarız. Bu şekilde ürünleriniz arama motoru sayfalarında doğru şekilde kaydedilir. Arama motoru   optimizasyonu potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır.

  Google ve Facebook ürün listelemele reklamlarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için XML mercant çıktısı alacabileceği ve sürekli       güncel tutulan XML çıktı servisimiz mevcuttur. Ekstra olarak istediğiniz herhangi bir XML örneğine göre de sistemimiz üzerinden XML çıktılar alabilirsiniz.

Sistemi yayına aldıktan sonra Kargo yönetimi, Stok yönetimi, Sipariş ekranı, Havale hesapları yönetimi gibi sistemle birlikte gelen tüm modüller konusunda birebir eğitim vererek, e-ticaret sisteminizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayana kadar eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Nasıl Başlarız ?

Müşterinin e-ticaret sitesinden olan beklentilerini öğrenerek, bir fiyat ve zaman planlaması yaparız. Anlaşmaya varıldığı taktirde mevcut teklif bedelinin %50 kadarını tahsil ederek çalışmalara başlarız.

E-ticaret yazılımı hazırlanıp, banka onay süreçlerinden geçtikten sonra örnek ödeme işlemleri ve sipariş takip sonuçlarını inceledikten sonra %50'lik kısmı da tahsil ederek e-ticaret sistesini yayına alırız.


Çalışma Süreci

Planlama

Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılarak müşteriyle fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin acileyetine göre fiyat performans dengesi değişiklikler gösterebilir. TQO zamanında teslim edemeyeceği işleri asla kabul etmez.

Yapım Süreci

Planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar, Çalışma süresi boyunca her düzenleme müşteri ile teyitleşilerek ilerler, böylece proje sonuca doğru ilerlerken sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Yayınlama

Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz yayına alınır, artık dijital medyanın gücünden faydalanabilirsiniz. Yaptığımız her projenin yanında teknik destek hizmetini ücretsiz olarak sürdürmektedir. Dijital kimliğiniz bizim için önemlidir.

 

Sizde hemen e-ticaret paketlerinden faydalanın..

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın