Özelli̇kler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özelli̇kler Neler?
Özelli̇kler Neler?
Bu alanda satış yaptığınız ürününüze ait özellikleri sıralayabilirsiniz
Datacenter Güvenlik
Veri güvenliği, siber suçlulara karşı koruma sağlamak için antivirüs programlarından ve güvenlik duvarlarından daha fazlasını ister. TQO Veri Merkezi’nde bulunan bilginin hırsızlık, vandalizm, doğal afetler, kazalar vb. olaylardan korunduğuna dair güvence sunuyoruz. Fiziksel güvenliğin yanı sıra teknolojik destek de gerektiren bu konuda güvencemiz TQO uzmanlığı ile maksimum seviyede.
Operatör Bağımsızlık
Operatör bağımsızlık veri merkezleri için kritik öneme sahiptir. TQO Data Centers müşterilerine operatör bağımsız yapısıyla istenilen operatörden hizmet alabilme esnekliği sunuyor ve bu da müşteriye sunulan hizmetin kalitelisini garanti ediyor. Telekomünikasyon operatörleri, çeşitli şekillerde yönlendirilmiş fiber optik giriş odalarından hizmet alan TQO Data Centers’un gelişmiş altyapısı sayesinde sistemlerini hızlı bir şekilde kurgulayarak operasyona dahil oluyor. TQO Data Centers’da telekomünikasyon operatörleri için MMR (meet-me-room) alanı hizmeti de sağlanıyor.
Data Centers DDOS
TQO Data Centes’nin DDoS (Distributed Denial of Service) saldırılarına karşı sunduğu koruma hizmeti, Türkiye merkezli ziyaretçilere sahip müşterilerimiz gözetilerek tasarlanmıştır. Saldırı anındaki trafiğin Türkiye’nin içinde veya dışında bir kaynaktan gelmesi durumuna göre, birbirinden bağımsız çalışan 2 farklı servis, birbirini tamamlayacak şekilde devreye alınır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın