Hukuki̇ Bi̇lgi̇lendi̇rme
Buradasınız: Anasayfa / Blog
18 Temmuz 2020, Cumartesi
Hukuki Bilgilendirme
Firma isminin mahkemede belirtilmemesi hk. duyuru metni
Hukuki Bilgilendirme

Değerli müşterilerimiz,

Şirketimiz 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun hükmünce ile yer sağlayıcıdır ve yer sağlayıcı konumundadır. Şirketimizin taraf olduğu ve/veya bilgisine başvurulacağı her türlü soruşturmada şirket ünvanımız ve şirket adresimizi kullanarak işlem yapılmasına özen gösterilmesini, çalışanlarımız veya şirket yetkililerimizi bu soruşturmalara hukuki bir gerekçe olmadığı sürece dahil etmemenizi önemle rica ederiz.

Bağlı bulunduğumuz kurum Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve 5651 sayılı kanun hükmünce. Erişim engelleme kararları ESB veyahutta mail üzerinden gelmekte olup 5651 sayılı Kanun’un 8. Maddesi kapsamı dışında kalan konularda lütfen ESB ile iletişime geçiniz.

Barındırma hizmeti veren firmamızda, barınan 2. ve 3. web sitelerinden sorumluluğu hiç bir şekilde TQO Connection 'a ait değildir ve hukuki ortamda hiç bir şekilde suçlama hakkı talep ve kabul edilmemektedir.

 

Yukarıdaki belirtiler husus mahkeme ortamında aktif olarak gizlilik politikası dahilinde kullanılabilir ve bu hususu tüm müşterilerimiz kabul etmiş sayılır.


Tüm müşterilerimizin bilgisine sunarız.Saygılarımızla,
TQO-TELEQOİX CONNECTİON DATACENTER SERVİCES LLC.
Firma sorumlu kişi: A. YÜKSEL
hukuk bilgilendirme: law@teleqoix.com

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın